Çit bitkileri fiyatları

Bugün sizlere çit bitkileri fiyatları konusunda meraklı sorularınızı gidermek amacıyla bazı fiyat detaylarından bahsedeceğim. İşte detaylar…

Çit bitkileri fiyatları konusunda hepimizin bildiği gibi, peyzaj ve bahçe tasarımlarında çit bitkileri arayışına hepimiz giriyoruz. Asıl sorun şu ki, sizlerden gelen yorum ve maillere baktığımda, çit bitkileri fiyatı tek değil, hangi çit bitkisini kullanmam gerekiyor, tarzında birçok soru alıyoruz. Bugün sizlere bu sorularınıza cevap vermek için bu konuyu derleme kararı aldık.

Öncelikle çit bitkileri dediğimizde birçok çit bitkisi akıllarda yer alıyor. Ancak bugün sizlere sadece en fazla kullanılan çit bitkilerinden bahsedeceğim. Bunlar ise leylandi, mazi ve ateş dikeni ile limon çamı oluyor. Bu çit bitkilerinin fiyatlarına değinmeden önce şunu söylemem gerekiyor. Çit bitkisi alırken, mutlaka ilk önce bahçenizi bir hayal edin. Her çit bitkisi sizin bahçenizde güzel durmayabilir. Bahçenizin büyüklüğü, küçüklüğü ve diğer birçok kalemi elinize almanız gerekiyor.

Çit bitkileri fiyatları nedir?

Daha önce sizler için birçok yazımızda çit bitkilerinin detaylı fiyatlarını iletmiştim. Ancak bugün sizlere çit bitkileri fiyatları konusunda, kısaca bilgiler vereceğim. Birazdan aşağıda göreceğiniz fiyatları hem internet sitelerinde hemde fidancılar ile yapmış olduğum görüşmeler ve kampanyalı kampanyasız fiyatları da ele alarak belirledim. İşte o ortalama fiyatlar;

 • Leylandi fiyatı 15 TL ortalama
 • Mazi fiyatı 12 TL ortalama
 • Ateş dikeni 13 TL ortalama
 • Limon çamı 15 TL ortalama


Önemli bilgilendirmeler

Enfidan.com üzerinde satışa sunulan ürünler için;
 • Ürünler her zaman belirtilen boylarda gönderilir.
 • Ürün içerisinde herhangi bir saksı boyutu belirtilmişse de ürünlerin saksıları değişmiş olma ihtimali göz önünde bulundurulmalıdır. Saksı ihtiyaca göre büyümüş veya ufak saksıdaki satılık ürün belirtilen boya ulaşmış olabilir.
 • Bazı ürünler herdem yeşil kalacağı gibi bazı ürünler mevsimsel durumlara göre renk değiştirebilir, yaprak dökebilir durumda olabilir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Kategoriler

  WhatsApp chat