Leylandi ağacı fiyatları

Leylandi ağacı fiyatları nedir? Leylandi ağaçları ülkemiz dahil birçok bölgede peyzaj ve bahçe çalışmalarında kullanılmaktadır. Peki leylandi fiyatları nedir?

Ülkemizde de birçok peyzaj ve bahçe tasarımı yapılmaktadır. Müstakil evi olanlar veya şehirden uzak bahçeleri olan kişiler, yol kenarından gelen sesleri engellemek ve bahçesinin içini bir nebze gizlemek için, dışarıdan görülmemesi için duvar örmek ister. Ancak beton veya tuğla şeklinde duvar örmenin pek mantıklı olduğu söylenemez. Hem kaba bir görüntü hemde doğal görüntüyü bozabilir. Bunun için kişiler, bitki kullanarak duvar örmeyi tercih ediyor.

Doğal bir duvar örmek için kullanılan en fazla tercih edilen bitki ise leylandi oluyor. Leylandiler genel anlamda çok güzel bir görünüm sunuyor. Doğallığıyla ve kolay budama ile şekil verilmesi ile kişilere çok fazla kolaylık sunabiliyor. İster dikey isterseniz de yatay olarak budama yapabilir ve duvarları istediğiniz gibi örebilirsiniz. Bunların yanı sıra ise leylandilerin her mevsime dayanıklı olması sizin işlerinizi kolaylaştırıyor. Suya karşı dayanıklı olması ve bakım konusunda çok fazla ilgi beklemeden, soğuk havalara karşı bile dayanıklılık gösteriyor.

Leylandi fiyatları ne kadar?

Ülkemizde çok fazla tercih edilen leylandi bitkisi almak isteyenler için internet üzerinde veya fidan satan yerlerde 6 TL’den başlayıp 30 TL’ye kadar kampanyalı fidanların olduğunu belirtelim. Bahçenize uygun leylandi çeşitlerini alarak uygun fiyatıyla bir çok fidan ekimi yapabilirsiniz.Önemli bilgilendirmeler

Enfidan.com üzerinde satışa sunulan ürünler için;
 • Ürünler her zaman belirtilen boylarda gönderilir.
 • Ürün içerisinde herhangi bir saksı boyutu belirtilmişse de ürünlerin saksıları değişmiş olma ihtimali göz önünde bulundurulmalıdır. Saksı ihtiyaca göre büyümüş veya ufak saksıdaki satılık ürün belirtilen boya ulaşmış olabilir.
 • Bazı ürünler herdem yeşil kalacağı gibi bazı ürünler mevsimsel durumlara göre renk değiştirebilir, yaprak dökebilir durumda olabilir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Kategoriler

  WhatsApp chat