Leylandi fiyatları

Leylandi fiyatları ne kadar? Leylandi ağaçları Türkiye’nin birçok bölgesinde hem bahçe hemde peyzaj çalışma alanlarında çok fazla kullanılmaktadır. Peki Leylandi fiyatları ne kadar oluyor?

Türkiye‘de çok fazla peyzaj ve bahçe tasarımı yapılırken, özellikle müstakil olan bahçeli evlerde dışarıdan gelen sesleri engellemek adına ve bahçelerimizde kendi özel hayatımıza bir duvar örmek adına bazı adımlar atmamız gerekiyor. Ancak hem beton hemde tuğla olarak duvar örmek hem zahmetli hemde çirkin bir görüntü sunuyor. Bunun yanı sıra doğal görünümü bozmamak adına, bitkiler ile duvar örmek en mantıklı adım olacaktır.

Doğal olarak duvar örücü bitkilerini kullanırken, en fazla tercih edilen duvar bitkisi ise leylandiler oluyor. Leylandi hem güzel bir görünüm sunuyor hemde, doğal olması ve kolay bir şekilde budama ile bakım yapılması sizlerin ilk tercihi olmasını sağlıyor. Özellikle kolay budama ile hayalinizde ki şekli verebileceğinizi belirtelim. Bunlara ek olarak leylandilerin yılın her mevsimine karşı dayanıklı olduğunu ve tüm işlerinizi kolaylaştırabileceğini söyleyebiliriz. Suya karşı dayanıklı olurken, bakım konusunda ise çok uğraş gerektirmeyen bir bitkidir. Soğu havalarda asla sizi mahcup etmeyeceğini söyleyebiliriz.

Leylandi fiyatları ne kadar?

Leylandi fiyatları ülkemizde birçok yerde farklı fiyatlardan satılmaktadır. En iyisi internet üzerinden yada fidan satan yerlerden almak olacak. Kısacası 6 TL ile 30 TL arasında birçok türü satılmaktadır. Özellikle fidan alırken, kampanyalı şekilde almaya ve bahçenize uygun bir tür almanızı tavsiye ediyoruz.Önemli bilgilendirmeler

Enfidan.com üzerinde satışa sunulan ürünler için;
 • Ürünler her zaman belirtilen boylarda gönderilir.
 • Ürün içerisinde herhangi bir saksı boyutu belirtilmişse de ürünlerin saksıları değişmiş olma ihtimali göz önünde bulundurulmalıdır. Saksı ihtiyaca göre büyümüş veya ufak saksıdaki satılık ürün belirtilen boya ulaşmış olabilir.
 • Bazı ürünler herdem yeşil kalacağı gibi bazı ürünler mevsimsel durumlara göre renk değiştirebilir, yaprak dökebilir durumda olabilir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Kategoriler

  WhatsApp chat