Sıkça Sorulan Sorular

NAKLİYE

Nakliye masrafları kime ait?

Satın aldığınız veya satın almak üzere olduğunuz ürünler dış mekan süs bitkisi olduğu için kargo firmaları ile gönderilmez. Bu ürünler kamyon ve benzeri araçlar ile gönderilir. Nakliye ücretleri her zaman alıcıya aittir.

Yurt dışına gönderiminiz var mı?

Ürünlerimiz yurt dışına ihrac edilebilir. Beğendiğiniz ürünleri Türkiye dışında bir yere sipariş vermek istiyorsanız, öncelikle bu konu hakkında bizimle iletişime geçmeniz gerekir. Şartlar sağlandığı takdirde gönderim yapılır.

Ürünler ne zaman elimizde olur?

Genellikle satın aldığınız ürünler ertesi gün kamyona yüklenir ve o gün içerisinde yola çıkar. Sipariş verilen bölgeye göre toplamda 1-3 iş günü sürebilir.

ÖDEME

Hangi Ödeme Yöntemleri Kabul Edilir?

Kabul edilen ödeme seçenekleri; NAKİT,ÇEK, SENET olarak belirlenmiştir. Nakit haricindeki ödeme yöntemlerinde, alıcının güvenilirliği sorgulanmakta olup satış öncesinde onay beklemeniz gerekmektedir. Bu onay gelmeden herhangi bir alışveriş yapılamaz.

Online olarak kredi kartı ile satın alma güvenli mi?

Web sitemiz SSL güvenlik sertifikalı olup yüksek güvenliklidir. Hiç kimse kart bilgilerinize ulaşamaz.

SİPARİŞ VE İADELER

Nasıl sipariş verebilirim?

Ürün adet miktarlarını düzgün bir şekilde belirledikten sonra ürünleri sepete ekleyin, Bu aşamadan sonra talimatları izleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Siparişimi Nasıl İptal Edebilir veya Değiştirebilirim?

Sipariş iptalleri ve değişimleri için bizimle iletişime geçerek değişiklik veya iptal işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İptal ve değişiklik işlemi yapabilmemiz için, ürünlerin kamyona yüklenmemiş olması gerekmektedir.

Sipariş vermek için bir hesaba ihtiyacım var mı?

Evet sipariş verebilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir.

Siparişimi Nasıl İzlerim?

Siparişinizi , Hesabım sekmesi altında "Siparişlerim" (https://www.enfidan.com/siparislerim/) kısmından inceleyebilirsiniz.

Bir ürünü nasıl iade edebilirim?

Ürün iadesi yapabilmeniz için, gönderilen ürünlerde gizli bir ayıp bulunması gerekir. Gizli bir ayıp bulunmadığı sürece iade yapılamaz. Dış mekan süs bitkisi ürünleri alıcı tarafında kendisi veya temsil ettiği kişi ürünleri bizzat görerek alır. Alıcı ürünleri kamyona yüklerken yanında bulunup kontrol etme sorumluluğu kendisine aittir.
Yardım etmek için buradayız ! Bize yazın

Kategoriler

WhatsApp chat
Bu site Balkonak tarafından desteklenmektedir.
Çit Bitkileri Leylandi Mazı Alev Çalısı Ligüstrüm